Yan Direk Şemsiye

Yan Direk Şemsiye

Herkes bir bahçe şemsiyenin dış mekandaki masa ve sandalyeler için harika bir gölgelendirme çözümü olduğunu bilir.

Ancak geleneksel bir orta direk şemsiyesinin uygun olmadığı, bahçe mobilyalarınızın veya uzanma alanınızın olduğu bir durumda nasıl bir şemsiye sizin için en iyi çözüm olacaktır. İşte bu durumda kullanılabilecek en iyi çözüm yandan direkli veya yandan şemsiye olacaktır. 

Yan direk şemsiye olarak da bilinen yandan direkli şemsiyeler tipik ortadan direkli şemsiyelerden farklıdır. Çünkü havada asılıdır ve yan tarafından bağımsız bir direkle desteklenir.

Bu çok yönlü gölgelendirme çözümü, LED aydınlatma özelliği farklı aksesuarlar ile faydası arttırılabilir. Farklı ölçü ve şekiller, direk ve şemsiye kollarının istenilen renklerde boyanabilmesi, zengin kumaş seçeneği gibi özelliklerle tamamen kişiselleştirilebilir. Bazı yandan şemsiyelerin şemsiye bölümleri, sola sağa, yukarı ve aşağıya hareket edebilmektedir. Yandan şemsiyelerin neredeyse tamamı kendi ekseninde 360 derece dönebilmesi sayesinde taşıma ve güneşe göre ayarlama konularında oldukça tatmin edicidir. 2,5 metreden başlayan şemsiye boyutu ile her türlü mekana uyum sağlayabilir. Kare, yuvarlak, dikdörtgen gibi şekillere sahip olması da kullanılacak mekana uyum sağlar. 

Ev kullanıcılarının uzun vadeli ve kalite şemsiye tercihlerinde ilk seçenek olan yandan şemsiye modelleri, cafe ve restaurant sahiplerinin de ilk tercihleri arasındadır. 

 

İçeriği Paylaş
WhatsApp Hattı